AKCE 

NEPROPÁSNĚTE VÝHODNÉ AKCE  NA VIZÁŽ, PROMĚNY, OBLIČEJOVOU JÓGU ČI HOROSKOPY. PŘEHLED VŠECH AKCÍ ZDE

NYNÍ PROMĚNA VAŠEHO ŽIVOTA ZA NIŽŠÍ CENU, UŠETŘÍTE 13 690 Kč a ROVNOU 3 TISÍCE IHNED. SLEVA PLATÍ JEN PRO PRVNÍ 2 OBJEDNÁVKY.

Seriál proměna "KRÁSA A MOUDROST" VÍCE ZDE

REFERENCE KLIENKTY NA FOTOGRAFII: 

“Paní Kateřinu Schlosserovou mohu více než doporučit. Je naprostým profesionálem ve všem, co dělá. Její proměny jsou naprosto úžasné. Doporučuji každé ženě, která není úplně spokojená se svým vzhledem a chce to změnit. Paní Kateřina dokáže z člověka dostat to nejlepší na povrch a neuvěřitelně zvýšit sebevědomí. Astrologie byla takovým bonusem, ale také neuvěřitelně seděla. Kéž bych to věděla mnohem dříve, co je pro ženu opravdu důležité. Takové poradenství bych absolvovala již dávno.”

„Musím říct, že ta změna pro mne znamená strašně moc, protože se cítím úplně jinak a mám větší sebevědomí. Dokonce i nakupování oblečení je teď mnohem jednodušší. S proměnou a následným fotografováním jsem byla maximálně spokojená a překonaly moje očekávání. Absolvovat takovou službu jsem měla už mnohem dřív, protože mám úžasný zážitek na celý život a získané rady využiji v budoucnu. Úplně mi změnil život.“ Eva Černíková.