O mě.

Vítejte u nás! 

"Krása pro ženy je mým posláním, mým koníčkem a prací již 25 let. Jsem specialistka zejména na proměny žen, 25. let také líčím nevěsty, ženy na společenské akce, navrhuji účesy a učím ženy se líčit atd. 

Pomáhám ženám najít sebe sama a zvedám jim sebevědomí. Mé klientky se pak lépe prosazují a uplatňují v životě, i díky psychologickému poradenství, kde jim objevím jejich silné stránky, poradím jak eliminovat slabá místa, a svým klientkám hledám jejich největší talenty a pomáhám jim je rozvinout."  

Nejsem na to sama, pomáhá mi realizovat mé představy skvělá kadeřnice Martina Pacalová, můj manžel i moje maminka. Jsme taková téměř rodinná firma, kde mi všichni pomáhají se na 400% věnovat mým klientkám, v mých často 8 až 12 hodinových, nebo i v třídenních proměnách. Proto je mé milé klientky dělte! 

Za každou jednotlivou proměnou a za každým horoskopem jsou desítky a stovky hodin další práce na materiálech, manuálech, další hodiny studia a neustálého vzdělávání. Více o mém vzdělání a praxi zde: https://www.www.zdravi-omlazeni.cz/?www.astrolozka.eu,137

Ceny mám jako průměrná kosmetička či kadeřnice, cca 800 korun za hodinu mé práce, jen u mě je jedna klientka 10 až 12 hodin v proměně.  Takže 1 jednodenní proměna jsou pro mě 2 pracovní směny, jako má třeba kadeřnice. Navíc každá proměna obsahuje několik hodin organizování, komunikace s klientkou a přípravy emailem předem, a pak mám ještě navíc další den po proměně práci na fotografích, protože téměř každá klientka, když je tak krásná, si přiobjedná k proměně fotografování a to ještě celý další den zpracování fotografií. 

Jednodenní proměna je tedy pro mě 4 dny práce  + 100 i více hodin navíc administrativy, hodin studia, práce nastránkách atp.

Třídenní proměna je pro mě 6 dní práce + 150 a více hodin dalšího studia, administrativy atp. 

Co se týče mého studia, tak za 25 let jsem do svého vzdělání investovala více než 1 milión 100 tisíc korun, a neustále se vzdělávám dále ve všech svých oborech. Jsem velká perfekcionalistka a toužím vždy dosáhnout absolutního mistrovství ve všem co vytvářím. 

I kratší služby jsou vždy minimálně půl dne či celý den práce.  Například Návrhy účesů MONO, DUO ČI KOMPLET,  jsou pro mě včetně doprovodu do kadeřnictví, zkontrolování výsledného účesu a fotodokumentace, celá pracovní směna 6 až 8 hodin práce. 

Navíc klientkám poradím na desítky let a třeba Barevná typologie je praktická služba na celý život, která ušetří peníze.  Klientkám radím i jak ušetřit za oblečení a jak mít ty nejslušivější barvy oblékání a variabilní šatník s malým počtem oblečení, ale opravdu jen slušivým.  I proto mé proměny, které jsou vlastně zvýhodněné ballíčky služeb, využívají především ekonomky a účetní, které umí počítat a uvědomují si výhodnost této investice a následné úspory v následujících letech v praktickém každodenním životě.  

Po každé proměně má ještě u mě klientka "kontrolu" - hodinovou konzultaci na zopakování či doladění vzhledu, takový "záruční servis" jako když si koupíte nové auto - "garanční prohlídku". 

JEDNA Z MNOHA REFERENCÍ MÉ KLIENTKY NA FOTOGRAFII 

 

 

“Paní Kateřinu Schlosserovou mohu více než doporučit. Je naprostým profesionálem ve všem, co dělá. Její proměny jsou naprosto úžasné. Doporučuji každé ženě, která není úplně spokojená se svým vzhledem a chce to změnit. Paní Kateřina dokáže z člověka dostat to nejlepší na povrch a neuvěřitelně zvýšit sebevědomí. Astrologie byla takovým bonusem, ale také neuvěřitelně seděla. Kéž bych to věděla mnohem dříve, co je pro ženu opravdu důležité. Takové poradenství bych absolvovala již dávno.”
„Musím říct, že ta změna pro mne znamená strašně moc, protože se cítím úplně jinak a mám větší sebevědomí. Dokonce i nakupování oblečení je teď mnohem jednodušší. S proměnou a následným fotografováním jsem byla maximálně spokojená a překonaly moje očekávání. Absolvovat takovou službu jsem měla už mnohem dřív, protože mám úžasný zážitek na celý život a získané rady využiji v budoucnu. Úplně mi změnil život.“ Eva Černíková.


Více zde: https://www.krasa-zeny.cz/products/promena-krasa-a-moudrost-beauty-and-wisdom-cela-promena/

 

 

    Přehled mých 11 proměn zde: https://www.krasa-zeny.cz/produkty-2/

Více o mé druhé vášni astrologii zde: www.astrolozka.eu

Na každou službu máme i elegantní Dárkové poukázky. Všechny naše služby jsou vhodné jako krásný dárek trvalé hodnoty.

Dárkové poukazy si můžete prohlédnout  zde pod fotografiemi: https://www.krasa-zeny.cz/

Jezdí  k nám ženy z celé České republiky, ze Slovenska i krajanky z okolních Evropských států, někdy i krajanky z jiných světadílů a zajišťujeme jim veškerý servis, ubytování, kadeřnici, masáže atd.

Reference mých klientek si můžete přečíst zde: https://www.firmy.cz/detail/414166-atelier-krasy-kateriny-schlosserove-brno-mesto.html

Všechny fotografie na těchto stránkách, včetně titulní fotografie, líčila, česala a fotografovala Kateřina Schlosserová. 

Převážnou většinu klientek  barvila a stříhala kadeřnice Martina Pacalová, a několik klientek barvila kadeřnice Radka Procházková, podle mých návrhů účesů. 

Vaše nadčasová vizážistka "ekonomka" Kateřina Schlosserová. Krása pro ženy.

Hlavní stránky jsou www.vizaziste.cz a na astrologii www.astrolozka.eu 

 

 
S mým manželem Stanislavem na plese v mých 43 letech. Manžel je mi velkou oporou a pomáhá mi s technikou, se skripty a tiskne knížky s horoskopy.  Svého manžela "mám zakódovaného" v horoskopu. Partnerskou astrologii jsem studovala na 3 astrologických školách, a často vytvářím horoskopy Výhled na partnera a Partnerské horoskopy. S manželem můžeme přijete i do Vašeho města s oblíbenou přednáškou "Manželé a milenci v horoskopu."  Více informací na www.astrolozka.eu 
 
 
A MOJE AKTUÁLNÍ PODOBA NÍŽE V 51.5 LETECH PO 7 HODINÁCH CESTY OŠETŘENÁ LIFTINGOVOU MASKOU OD JEUNESSEGLOBAL A NALÍČENA OMLAZUJÍCÍMI MAKE-UPY ENVY TAKÍÉ OD JEUNESSEGLOBAL
 

Vaše vizážistka Kateřina Schloserová, 51,5 let. Vše pro Vaši větší krásu a zpomalení stárnutí. Jsem tu pro Vás! Více na www.krasa-zeny.cz a na telefonu +420 603 237 166.