Vaše krása je naše starost! Vizážistka, fotografka a kadeřnice.

 Skvělá kadeřnice Martina Pacalová, která mi češe 90% proměn již přes 10 let. MOC DĚKUJI A TĚŠÍM SE NA DALŠÍ SPOLUPRÁCI.
                                                                    Vizážistka a fotografka Kateřina Schlosserová a kadeřnice Martina Pacalová. 

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Proto jsme vždy připraveni splnit Vám jakékoliv fotografické a estetické přání. U nás si můžete vždy vybrat z několika variant tu, která je Vám nejbližší jak a běžné fotografování bez vizážistické přípravy, tak naši hlavní specializaci - Fotografování s vizážistickou a i psychologickou přípravou.

Náše vizážistka a fotografka paní Kateřina Schlosserová je vždy připravena Vám ochotně poradit, a perfektně Vás připravit ať už se jedná o fotografie portrétové, beauty, byznys, rodinné, či svatební. Vynikající kadeřnice paní Martina Pacalová, v blízkosti vedle našeho ateliéru Vám dodá nový šarm a větší charisma.

Hlavní vizážistka Kateřina Schlosserová se odlišuje od ostatních vizážistek a fotoateliérů precizní přípravou ženy před fotografováním nejen zvenku - z vizážistické stránky – doporučí nejslušivější barvu vlasů, klientce provede Barevnou typologii – výběr nejslušivějších barev oblékání nejen na fotografování, a připraví ji na fotografování,

ale i „zevnitř“ - klientce provede psychologický rozbor formou Osobního životního horoskopu, najde ji její největší talenty a oblasti kde může vyniknout.

Nově také klientce spočítá astrologicky datum, kdy bude žena nejvíce zářit, aby tuto energii zvěčnila na jejích nových fotografiích.

Takže naše klientka bude nejen krásná a bude jí to slušet ale stane se také moudřejší, úspěšnější a sebevědomější ženou!

Pár ukázek proměn a fotografií, které realizovala, líčila a fotografovala paní Kateřina Schlosserová:

Více fotografií ve Fotogalerii zde: https://www.beauty-fotografie.cz/fotogalerie/

    

  Více fotografií v naší Fotogalerii zde: https://www.beauty-fotografie.cz/fotogalerie/

Přijďte k nám a vyberte si ze širokého spektra našich i souvisejících služeb kadeřnice a kosmetičky s nadstandartním přístupem. Více informací na našich dalších stránkách www.vizaziste.cz a na www.zdravi-omlazeni.cz

                                                                      

 

Vizážistka a fotografka Kateřina Schlosserová.

  Můžete nás kdykoliv kontaktovat.