OMLAZUJÍCÍ SALÓN U VÁS DOMA.

ŽENA 53 LET PŘED A PO 5 OŠETŘENÍCH DOMÁCÍM PŘÍSTROJEM THERMAGE A PO 2 BALENÍCH TABLET NA OMLAZENÍ A.G.E. Pill. 
 

Vyzkoušejte světově uznávanou metodu Thermage v pohodlí domova. Zcela dole, POD MOJÍ  VELKOU FOTOGRAFIÍ A NAD FOTOGRAFIÍ PŘÍSTROJE najdete SLEVOVÝ KÓD NA PŘÍSTROJ. 

Účinek přístroje je zcela srovnatelný s ošetřením v salonu.

Prémiový přístroj TNA Thermage byl speciálně vytvořený pro hloubkový lifting, omlazení a rejuvenaci pokožky pro domácí použití.

Objevte vrchol možností moderní dermatologie, který přichází z mezinárodního kosmetického veletrhu COSMOPROF Las Vegas do ČR a střední Evropy.

Jak přístroj funguje?

Přístroj funguje na principu energie vysílané do hlubokých vrstev kůže. Zvýšená teplota aktivuje a stimuluje fibroblasty – buňky produkující kolagen. Výsledkem je přestavba stávajících kolagenových vláken a postupem času tvorba vláken zcela nových.

Viditelný liftingový efekt nastupuje okamžitě a v několika následujících týdnech sílí. Unikátnost ošetření tkví v tom, že nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv liftingu pokožky záleží nejvíce.

Zastavte s námi čas...                                                                      

 

Účinnost přístroje byla klinicky prokázána - viditelně zlepšuje stav pokožky.
Jaké výsledky mohu očekávat od originálního přístroje TNA Thermage?

a moje zkušenosti, Kateřiny Schlosserové, 53 let. Jako vizážistka a lektorka obličejové jógy mám doma spoustu omlazujících přístrojů, ale tento je opravdu nejlepší. Samozřejmě jsem mu nejdříve nevěřila a ošetření jsem si provedla jen na 1 polovině obličeje, z Vašeho pohledu pravé, PRAVÁ STRANA OBLIČEJE JE OŠETŘENA 3x, a výsledek vidíte sami. Aby byl snímek ostrý tak jsem se fotila Skenerem pleti, který měří i věk pleti a vidíte, vyšlo mi 35 let. Poslední dobou, kdy se ošetřuji dále i druhou stranu už mám věk pleti 29 let - VIZ FOTO NÍŽE PO 4 OŠETŘENÍCH.

Kateřina Schlosserová po Thermage

Výše levá strana bez ošetření, pravá 3x ošetřena, je mi 53 let. 

Více informací o ostatních službách na stránkách mé ŠKOLY OMLAZENÍ, www.skola-omlazeni.cz 

Níže moje 25 letá proměna vlevo 26 a vpravo 51 let.

a níže moje proměna za 2 měsíce, kdy jsem schválně nepoužívala přístroje a jen cvičila Obličejovou jógu. Samotná Obličejová jóga nestačí, je potřeba i pleť vyživit zevnitř a pro nás starší ženy přes 50 let jsou přístroje skvělé.

Moje 2 měsíční proměna po omlazujících tabletách a po používání přístroje Thermage. 

A CELÝ OBLIČEJ 4X OŠETŘENÝ TÍMTO PŘÍSTROJEM BEZ RETUŠÍ SKENEREM PLETI, KTERÝ MI ZMĚŘIL 29 LET A JE MI 53 LET. NÍŽE I KUPÓN NA SLEVU K NÁKUPU PŘÍSTROJE.

Thermage

Pro více informací pište na email katerina@omlazovna.cz či volejte na 603 237 166 a luxusní přístroj Thermage je do 3 dnů u Vás! A obzlášt v době omezení vycházení můžete mládnout u Vás doma v několika generacích. 

PŘÍSTROJ SI MŮŽETE KOUPIT SE SLEVOU 500 KORUN - slevový kód je OMLAZOVNA můžete napsat i malým písmem. Navíc ode mě máte zaškolení zdarma i On-line přes Skype či Facebook a jako dárek Slevový šek 600 korun na mé další služby. V případě zakoupení přístroje si napište o dárek na katerina@omlazovna.cz

PŘÍSTROJ SI MŮŽETE OBJEDNAT V PROKLIKU NÍŽE KLIKNUTÍM NA OBJEDNÁVKA PŘÍSTROJE, nezapomeňte na HESLO NA SLEVU 500 KČ - OMLAZOVNA a napsat mi o svůj další dárek na katerina@omlazovna.cz a za 3 dny máte přístroj doma.

OBJEDNÁVKA PŘÍSTROJE