Ateliérová  i exteriérová fotografie s exkluzívním nalíčením a s vizážistickou přípravou předem, to je kouzlo krásy mých klientek. 

Svoji novou krásu můžete spojit s profesním poradenstvím "Vaše největší talenty". Více informací zde: www.horoskopy-uspechu.cz

Jako dárek získá každá klientka svůj Osobní horoskop zdarma, navíc vizážistickou přípravu zdarma: Barevnou typologii, návrh neslušivější barvy vlasů a další tipy a triky jak zvýšit svůj půvab. 

     Missis Models paní Alena Kosková, 58 let, absolvovala fotografování "Hollywood foto" informace níže. 

 Díky skvělé přípravě každé ženy paní Kateřinou Schlosserovou přichází naše klientky na fotografování už s vyšším sebevědomím a cítí se více sexy. Hodně našich klientek před focením třeba zhubne, nebo si jen zpevní postavu, opálí se a přijdou díky provedené Barevné typologii před fotografováním již ve svých nejslušivějších barvách.

Vytvoříme Vám uvolněnou a nenucenou atmosféru s příjemnou hudbou a výsledkem budou krásné fotografie, které můžete věnovat i jako dárek. Klasické i originální portréty Vám zhotovíme v ateliéru i exteriéru, v zámeckém prostředí apod.

 

    

Naší hlavní prioritou je skvělá vizážistka paní Kateřina Schlosserová, která líčí a fotografuje již 24 let. Paní Kateřina Schlosserová Vám vytvoří ty nejkrásnější a nejlichotivější pózy a vytáhne z Vás skvělé výrazy... Většina žen na fotografiích ve fotogalerii jsou ženy a dívky  - nemodelky, které se fotografovaly profesionnálně poprvé v životě. Paní Kateřina fotografovala a fotografuje  ženy a dívky od 14 do 83 let. Však se podívejte na video s fotografiemi žen, které se fotografovaly poprvé v životě zde: https://youtu.be/Im0Q6hxKcAc

Paní Kateřina fotí i prospekty či obrazy pro vizážistky či poradkyně kosmetických firem, majitelky kosmetických studií s elegantním aranžmá v luxusních látkách, s květinami apod.

Elegantní fotografie s perfekntím nalíčením a aranžmá paní Kateřinou Schlosserovou jsou krásné především díky přípravě klientky. Každá klientka obdrží manuál jak se na fotografování připravit a 99,9% klientek i absolvuje přípravu na fotografování, která obsahuje: barevnou typologii se vzorníkem barev, výběr nejkrásnějšího odstínu vlasů, celkové vizážistické poradenství, klientka sdělí své představy a s paní Kateřinou Schlosserovou proberou styly a aranžmá na fotografování a obdrží manuál a osobní úkoly jak se má na fotografování připravit. 

Paní Schlosserová fotí každou ženu jako na titulní stranu časopisu. Vždy minimálně 100 fotografií - snímků pro jeden vzhled, 40 a více vytištěných fotografií, retuše nejhezčích fotografií a 2 CD, jedno CD s retušemi k dalšímu tisku fotografií.

Fotografie Vám můžeme různě barevně zatónovat, buď klasicky černobíle, nebo ve zlatém odstínu, nebo nechat třeba jen zlatý šperk na černobílé fotografii, viz. fotografie níže. 

Nově můžete využít i profesního poradenství naší Astroporadny na nových stránkách www.horoskopy-uspechu.cz  kde při využití kompletní služby "Vaše největší talenty" získáte slevu 2 000 korun na jakékoliv fotografování.

FOTOGRAFOVÁNÍ S VIZÁŽISTICKOU PŘÍPRAVOU vhodný dárek  

Více informací získáte kliknutím na prokliky níže. 

 

FOTOGRAFOVÁNÍ  BEZ VIZÁŽISTICKÉ PŘÍPRAVY, VHODNÉ PRO KRÁSNÉ A PĚSTĚNÉ ŽENY, ČI BÝVALÉ MODELKY

REPREFOTO VE VAŠEM STYLU zde: https://www.zdravi-omlazeni.cz/?45,reprefoto-ve-vasem-stylu

 
Další dva druhy fotografování pro ženy najdete v našem ceníku na stránkách www.vizaziste.cz nahoře vlevo v Naše služby a ceníky v prvním řádku je proklik - zde, na ten klknete a rozbalí se Vám kompletní Ceník. Pokud spěcháte můžete si kliknout na Ceník přímo zde: https://www.vizaziste.cz/cenik_muzi_zeny.htm